Tytuł


KONCERT SYLWESTROWY - 12 TENORÓW i Narodowa Orkiestra Filharmonii Tarnopolskiej

KONCERT SYLWESTROWY - 12 TENORÓW i Narodowa Orkiestra Filharmonii Tarnopolskiej

12 Tenorów to najnowszy projekt muzyczny AVIP Group - Woytek Mrozek Production. Jest to pierwszy taki projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku Show Business’u.

Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer i solista. Charakterystycznym dla koncertów grupy 12 Tenorów jest wirtuozeria wokalu połączona z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej.

Zespół tworzą świetnie wykształceni wokaliści, którzy są laureatami prestiżowych - międzynarodowych konkursów wokalnych a także show telewizyjnych, takich jak np. Mam Talent.  Podczas ich koncertów można usłyszeć zarówno najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty oper, jak  i aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych. 

12 Tenorów to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły, autentyczny i estetyczny wizerunek.

Zapraszamy serdecznie na Ekskluzywną Galę Koncertową 12 TENORÓW, podczas której artyści wykonają w asyście Narodowej Orkiestry Filharmonii Tarnopolskiej pod dyrekcją Maestro Woytka Mrozka największe światowe przeboje arii operowych, musicalowych oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, Canadian Tenors, grupy Il Divo i szeroko rozumianej Pop-Kultury.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich melomanów i miłośników wokalistyki w klimatyczną  podróż w dobrym muzycznym stylu.