Tytuł


Rodzaje biletów


100.00 PLN
Balkon, Loża II, Loża III, Loża IV, Loża XI, Loża XII, Loża XIII, Parter

Wybierz terminZapraszamy na niezwykły Koncert Sylwestrowy "Grande Amore", w czasie którego czterech utalentowanych młodych artystów tworzących kwartet tenorów LEONVOCI, który z sukcesami wystąpił w ubiegłorocznej edycji programu TVN „MAM TALENT”, wykona dla Państwa największe światowe przeboje arii operowych, musicalowych, muzyki pop oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, grupy Il Divo, Canadian Tenors oraz grupu Il Vuelo.

Orkiestra symfoniczna Filharmonii Tarnopolskiej pod batutą Maestro Wojtka Mrozka i z udziałem znakomitych wykonawców wyczaruje dla Państwa atmosferę rodem z Musikverein, gdzie Nowy Rok wita się przy dźwiękach najpiękniejszych szlagierów wszechczasów.

LEONVOCI

To obecnie jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie. Repertuar powstał na kanwie najpiękniejszych arii i piosenek zarówno opery jak i pop kultury. Młodzi, znakomici wokaliści nie mają sobie równych. Grupa posiada w swoim repertuarze największe światowe przeboje w doskonałym opracowaniu na cztery głosy męskie. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły i estetyczny wizerunek. 

Wydarzeniem z ostatniej chwili było zakwalifikowanie się grupy do półfinałów ubiegłorocznej edycji MAM TALENT owacjami na stojąco oraz oceną jury na trzy razy tak.